Tunnid

Klaveri eratunnid

Ootame klaveri eratundidesse nii lapsi kui täiskasvanuid. Meie tunnid on kohandatavad vastavalt teie individuaalsetele vajadustele ja eesmärkidele.

Klaveri rühmatunnid

Ootame klaveri rühmatundidesse lapsi vanuses 5-11 aastat. Meie rühmatunnid pakuvad lastele võimalust arendada oma muusikalisi oskusi ja avastada klaverimängu rõõmu koos eakaaslastega. Õpime noodikirja ning mängime vahvaid muusikateoseid, tehes seda koos uute sõpradega.

Klaverilaagrid

Luna Klaverikool korraldab koolivaheaegadel lastele laagreid, kuhu on oodatud kõik lapsed vanuses 5-11aastat. Klaverimängu eelnev kogemus pole laagrites osalemiseks vajalik.

Klaveriring lasteaedadele

Luna Klaverikool pakub lasteaedadele põnevat klaveriringi, kuhu on oodatud lasteaia 4-7aastased. Meie ringides õpivad lapsed lihtsaid muusikapõhialuseid, mängivad erinevaid rütme ja õpivad lihtsamat noodikirja.