Luna Klaverikool

Luna Klaverikool on uus ja põnev erakool. Oleme pühendunud klaveriõppe edendamisele ning pakume kvaliteetseid individuaal- ja rühmatunde kõigile vanuserühmadele.

Mida pakub Luna Klaverikool?

• Individuaalsed tunnid lastele ja täiskasvanutele: Pakume individuaalseid klaveritunde, kus õpilased saavad keskenduda oma konkreetsetele eesmärkidele ja arengule.

• Rühmatunnid: Lisaks individuaaltundidele pakume lastele ka rühmatunde, kus õpilased saavad õppida koos teistega. Rühmatunnid võimaldavad õpilastel arendada koostöö- ja esinemisoskusi ning saada inspiratsiooni teistelt õpilastelt.

• Mitmekülgne õppekava:  Meie õppekava on  mitmekülgne ja hõlmab erinevaid stiile, žanreid ja muusikateoseid.

Tunnid toimuvad:

•  Tallinna kesklinnas, Pärnu mnt. 106
  •  Viimsi Huvikeskuses
  •  Pirita Vaba Aja Keskuses

Luna Klaverikool on erahuvikoolina registreeritud Eesti Hariduse Infosüsteemis, tegevusluba nr. 2050195.
Tasutud õppemaksult on võimalus  saada tulumaksu tagasi.

Luna Klaverikool
info@lunakool.ee