Kodukord

Klaveri rühmatunnid

Õpilaste arv ja kuutasu
:

• Rühmatunnis osaleb  3-5 õpilast.
  • Kuutasu on 63€. Kui rühmas on ainult kaks õpilast(paaristund), on tasu 80€.
  • Lasteaias toimuvates klaveriringides on rühmas 4-7 õpilast. Kuutasu 45€.

Õppetöö tingimused:

• Klassiruumis on igale õpilasele süntesaator.
  • Ühe rühmatunni kestus on 45 minutit.
  • Õppemaksu arved saadetakse kuu alguses ette, mis tuleb tasuda arvel näidatud kuupäevaks. Maksekorraldusel tuleb märkida arve number.
  • Tasutud õppemaksule kehtib tulumaksusoodustus.

Tundidest puudumine ja tasaarvelduse kord:

• Puudutud tundide eest tasaarveldust ei tehta.
  • Õpetaja puudumise korral asendatakse tund ühe kuu jooksul või tagastatakse raha/jäetakse ettemaksuks.

Õppeperiood ja puhkused:

• Õppeperiood kestab 1. septembrist kuni 31. maini.
  • Klaveritunde ei toimu koolivaheaegadel ega riiklikel pühadel. Riiklikel pühadel ja koolivaheaegadel ära jäänud tunde ei arvestata õppemaksust maha.

Tundidest loobumine:

• Kui õpilane soovib tundidest loobuda, tuleb sellest teatada e-posti aadressil info@lunakool.ee

Klaveri eratunnid

Õpilaste arv ja kuutasu:

•  Tunnis osaleb üks õpilane
  • Klaveri eratundide kuumaks on 125€ ( 1x nädalas tund) , 200€ (2x nädalas tund)

Õppetöö tingimused:

• Ühe tunni kestus on 45 minutit.
  • Tasutud õppemaksule kehtivad tulumaksusoodustused.

Tundidest puudumine ja tasaarvelduse kord:

• Kui õpilane ei saa tunnis osaleda, tuleb sellest teada anda hiljemalt 24 tundi enne tunni algust.
  • Tunni tühistamisest tuleb teavitada (e-posti aadressil info@lunakool.ee)

Õppeperiood ja puhkused:

• Õppetöö kestab 1. septembrist kuni 31. maini.
  • Klaveritunde ei toimu riiklikel koolivaheaegadel ega riiklikel pühadel. Nendel päevadel ära jäänud tunde ei arvestata õppemaksust maha.

Tundidest loobumine:

• Kui õpilane soovib tundides osalemise lõpetada, tuleb sellest teatada e-posti aadressil info@lunakool.ee